icon

Facebook Messenger

276.0.0.15.111 için
Android

4.4

1059

Resmi Facebook Messenger Uygulaması

341.4M

Bu uygulamayı oyla

+3

Facebook Messenger popüler sosyal iletişim ağındaki tüm arkadaşlarınla yazılı olarak iletişim kurmanı sağlayan resmi Facebook uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, bilgisayarında da daha sonra yazışmaya devam edebileceğin mesajlar alıp gönderebileceksin.

Tüm diğer hızlı mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi, Facebook Messenger; mesajlar yoluyla resim ya da konum paylaşmanı sağlar; hatta birden fazla alıcı ekleyip aynı anda birden fazla kişiyle sohbet edebilirsin. Her konuşma bir baloncuk içine alınır, böylece rahatlıkla ekranında hareket edebilirsin.

Her mesaj aldığında titreşimle ya da sesle gelen bir uyarı da ekleyebilirsin, ve hatta konuştuğun kişinin Facebook hesabı yoksa (ya da hesabına girmemişse) (telefondan telefona) yazılı mesaj yoluyla da cevap verebilirsin. Buna artı olarak, uygulamanın kendisinden VOIP sesli aramalar yapabilirsin.

Facebook Messenger'ın en eğlenceli özelliklerinden biri de sohbetlerinizi kişiselleştirebileceğiniz çıkartma koleksiyonudur. Bu eğlenceli resimler klasik LINE yüz ifadelerine benzer, ve konuşmalarınızı daha canlı kılar.

Facebook Messenger, Facebook'u düzenli kullanan kişiler için oldukça kullanışlı (muhtemelen herkes için). Bu uygulama sayesinde, istediğiniz yerden istediğiniz zamanda çok hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla yazışabilirsiniz.
Notlar

Facebook Messenger kullanmak için Facebook hesabınızın olması gerekmektedir... ki bu oldukça makul.

X